Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.


Dodací podmínky

  • Objednávky vyřizujeme v pořadí v jakém došly a vybrané zboží zasíláme nejpozději do týdne po obdržení objednávky. Objednané zboží se v době od poslední aktualizace mohlo prodat ve volném prodeji v kamenném obchodě a není již k dispozici, proto podaná objednávka nepředstavuje žádný právní nárok na přednostní nákup.
  • Objednané knihy odesíláme na dobírku prostřednictvím České pošty nebo je možné dohodnout platbu knih na náš účet. Po připsání částky na náš účet, bude zásilka odeslána doporučenou poštou.
  • Cena je tvořena takto: CENA KNIHY + 20 Kč BALNÉ + poštovné určené Českou poštou ( obvyklá částka poštovného je cca 80 Kč a zvyšuje se v závislosti na váze posílaných knih), při odesílání knih do ciziny platí individuální cena a dohoda o způsobu placení – podmínky budou upřesněny e-mailem.
  • Při individuálním odběru Vám zboží budeme rezervovat týden nebo po dohodě jinak.

Jste zasnoubení? Tak to jistě přemýšlíte, co by bylo nejdůležitější udělat, co nejdříve. Muže asi nejvíc bude nejprve zajímat loučení se svobodou a celkové veselí. Ženy zase řeší, jaké svatební šaty by byly ty nejlepší a jaký si vyprat správný make-up nevěsty. Za chvilku nebudete vědět, kam dřív… Ovšem pozor, od toho je tu Le Rêve – specialista na svatby a společenské události! Nechte si poradit!